fbpx

csatlakozz a bubbles csapatához!

Munkatársat keresünk

Karbantartó

pozícióba.

Magyarország legnagyobb önkiszolgáló mosoda hálózatát üzemeltetjük országszerte több, mint 60 önkiszolgáló mosodával.
Mosodáinkat már ismerheted az utcán járva, vagy a különböző hirdetési platformokról, vagy talán már felhasználónk is vagy egy ideje.

Ha szeretnél egy változatos feladatokkal teletűzdelt műszaki jellegű munkakörben elhelyezkedni akkor várunk műszaki csapatunkba budapesti központtal országos területi és székesfehérvári-balatoni régió felelősi területre!

Főbb feladatok, munkák:

  • Az üzletek műszaki felügyelete, üzemszerű működésének biztosítása
  • Üzlethelyiségek rendszeres látogatása, a megfelelő állapot (tisztaság, működés) ellenőrzése, hibajegy felvétel
  • Üzletbeli fogyóeszközök pótlása
  • Fizetési rendszert kezelő automata karbantartása, javítása
  • IT működéssel összefüggő eszközök felügyelete, javítása
  • Mosószer kezelés és rendelés
  • Törött, sérült, elavult berendezési eszközök cseréjének megszervezése
  • Hibajavítások, esetleges vásárlói panaszok kezelése
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos hatósági, bérbeadói és közműszolgáltatói ügyintézés
  • Javítási, fejlesztési és költségmegtakarítási javaslatok megtétele
  • Operációs feladatok írásbeli dokumentálása
  • Műszaki ügyeletben / szolgálatban való részvétel, heti váltásban, előre meghatározott beosztás szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki érzék, IT véna
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Fizikai és szellemi terhelhetőség
  • Rendszerszemlélet
  • Gépjárművezetői tapasztalat, valamint ’’B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Időszakos ügyeleti rendben történő munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szervizelési tapasztalat
  • Villanyszerelő végzettség
  • Magasabb szintű számítógépes ismeretek (hardver, szoftver)
  • Műszertechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • cafeteria,
  • vállalati kisteherautó használata,
  • céges telefon,
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség,
  • jókedv.. 🙂

Jelentkezésedet szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: allas@bubbles.hu

Iratkozz fel!

Ne maradj le a legújabb akciókról!