csatlakozz a bubbles csapatához!

Munkatársat keresünk

Karbantartó

pozícióba.

Magyarország legnagyobb önkiszolgáló mosoda hálózatát üzemeltetjük országszerte több, mint 60 önkiszolgáló mosodával.
Mosodáinkat már ismerheted az utcán járva, vagy a különböző hirdetési platformokról, vagy talán már felhasználónk is vagy egy ideje.

Ha szeretnél egy változatos feladatokkal teletűzdelt műszaki jellegű munkakörben elhelyezkedni akkor várunk műszaki csapatunkba!

Főbb feladatok, munkák:

  • az üzletekben található mosó- és szárítógépek, berendezések, műszaki eszközök felügyelete, eseti javítása, folyamatos működésük fenntartása, gépleállások idejének minimalizálása, az üzemen kívüli időszak optimális időre történő lecsökkentése
  • az időszakos karbantartási munkák elvégzése
  • saját üzlethálózat operatív támogatása
  • ad-hoc jellegű, váratlan, a napi üzletmenet során felmerülő hibajavítások elvégzése
  • a mosodák gépeihez, műszaki eszközeihez tartozó alkatrészek kezelése, a pótlásukra szolgáló beszerzések eseti intézése
  • a feladatkör hatékony ellátásához tartozó fogyóeszközök pótlásának biztosítása (pl. kenőanyagok, csavarok és egyéb a géppark szereléséhez, javításához szükséges alkatrészek )
  • törött, sérült, elavult berendezési eszközök cseréjének, javításának megszervezése
  • Az elvégzett feladatok online felületen való pontos dokumentálása
  • műszaki ügyeletben/szolgálatban való részvétel heti váltásban, előzetesen megbeszélt és követett beosztás szerint

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki irányú, szakmunkás vagy technikus végzettség
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Kiegyensúlyozott teljesítőképesség magas elvárások mellett
  • Gépjárművezetői tapasztalat, valamint ’’B” kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép ismeretek
  • Időszakos ügyeleti rendben történő munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szervizelési tapasztalat
  • Villanyszerelő végzettség
  • Klímaszerelési jogosultság, szakértelem

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Bónusz
  • Cafeteria
  • Vállalati kisteherautó használata
  • Céges telefon
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezésedet szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címen várjuk: allas@bubbles.hu